Ota yhteys, me vastaamme

Tiimi

Rami Saarniaho
CEO & Lead Designer
rami.saarniaho@growflow.fi
+358 50 541 8608

Noora Helisten
Head of Insights & Customer Experience
noora.helisten@growflow.fi
+358 50 357 9077

Jari Kostiainen
Senior Business Designer
jari.kostiainen@growflow.fi
+358 50 441 8915

Petri Kantola
Head of Business Design
petri.kantola@growflow.fi
+358 40 0910203

Miika Kosloff
Head of Technology – Partner
miika.kosloff@growflow.fi
+358 400 701262

Taavi-Okko Tasanko
Business Designer
taaviokko.tasanko@growflow.fi
+358 50 494 1212

Kristian Sarosto
Service Design & Sales
kristian.sarosto@growflow.fi
+358 44 3533226

Lauri Virtanen
Service Design & Sales
lauri.virtanen@growflow.fi
+358 45 112 9414

”sinustako uusi”
Business Designer
rekry@growflow.fi

Sijaintimme

Kiinnostuitko?

Voit ottaa meihin yhteyttä tällä lomakkeella tai suoraan yläpuolella olevilla puhelinnumeroilla ja sähköpostiosoitteilla.