Ollaan yhteydessä.

Rami Saarniaho
CEO & Lead Consultant
rami.saarniaho@growflow.fi
+358 50 541 8608

Kalle Kyyrö
Head of Sales
kalle.kyyro@growflow.fi
+358 50 3047409

Miika Kosloff
Head of Technology
miika.kosloff@growflow.fi
+358 400 701262

Jari Kostiainen
Senior Consultant
jari.kostiainen@growflow.fi
+358 50 441 8915

Mika Koivula
Senior Consultant
mika.koivula@growflow.fi
+358 50 388 8700

Noora Helisten
Research Manager
noora.helisten@growflow.fi
+358 50 357 9077

Tomi Hirvonen
Full Stack Designer
tomi.hirvonen@growflow.fi
+358 45 202 9792

Tatu Sirén
Sales Representative
tatu.siren@growflow.fi
+358 40 046 7699

Kiinnostuitko?

Voit ottaa meihin yhteyttä tällä lomakkeella tai suoraan yläpuolella olevilla puhelinnumeroilla ja sähköpostiosoitteilla.