Ota yhteyttä

Me vastaamme

Rami Saarniaho
CEO & Lead Designer
rami.saarniaho@growflow.fi
+358 50 541 8608

Noora Helisten
Head of Insights & Customer Experience
noora.helisten@growflow.fi
+358 50 357 9077

Jari Kostiainen
Senior Business Designer
jari.kostiainen@growflow.fi
+358 50 441 8915

Mikko Hölli
Growth Designer & Sales
mikko.holli@growflow.fi
+358 415 020 293

Laura Niiranen
Visual content designer & UI
laura.niiranen@growflow.fi
+358 400 200 828

Jesper Junkkaala
Sales consultant
jesper.junkkaala@growflow.fi
+358 40 521 2928

Petri Kantola
Head of Business Design
petri.kantola@growflow.fi
+358 40 091 0203

Miika Kosloff
Head of Technology – Partner
miika.kosloff@growflow.fi
+358 400 701262

Roope Hämäläinen
Service Design & Sales
roope.hamalainen@growflow.fi
+358 44 214 2245

Sijaintimme

Kiinnostuitko?

Voit ottaa meihin yhteyttä tällä lomakkeella tai suoraan yläpuolella olevilla puhelinnumeroilla ja sähköpostiosoitteilla.